Świat krasnoludków

Wrocław dla najmłodszych

Wyjątkowe wycieczki po Wrocławiu dla dzieci.

Grupa przewodników po Wrocławiu zaprasza wszystkie dzieci na wycieczki przygotowane specjalnie dla nich. Podczas wyprawy po wrocławskim rynku spotkamy krasnale, usłyszymy ciekawe historie o mieście oraz wspólnie się pobawimy. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe gry i zabawy. W naszej wyprawie towarzyszył nam będzie niezwykły gość - krasnoludek przewodnik.

Wycieczki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Trwają 1,5 godziny. Koszt 180 zł za grupę liczącą do 20 dzieci. Jeśli uczestników jest więcej, to dodatkowa opłata wynosi 7 zł za każde dziecko powyżej 20 osób.

W ramach wycieczki wszystkie dzieci dostaną kolorową, "wyjątkową mapę krasnalową", której nie można kupić w żadnym sklepie! Wydrukowana na wysokiej jakości papierze, wygodna do składania i rozkładania, w interesujący graficznie sposób przedstawia umiejscowienie ważniejszych wrocławskich krasnali.

Żeby zamówić wycieczkę: "Wrocław dla najmłodszych" prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. Albo telefoniczny pod numerami: (+48) 792 961 423, lub (+48) 601 704 445.