Oferta

 

Oferujemy Państwu kilkadziesiąt rodzajów wycieczek po Wrocławiu i okolicach. Różnią się one tematyką, długością trwania i środkami komunikacji podczas zwiedzania. 

Będzie tam coś dla zainteresowanych kilkugodzinnym zwiedzaniem najważniejszych obiektów oraz pragnących odbyć wycieczki tematyczne i specjalistyczne. 

Na życzenie dopasujemy program wycieczki do Państwa potrzeb. Przykładowe trasy zwiedzania znajdziecie Państwo w menu obok.

Obsługujemy zarówno grupy zorganizowane jak i turystów indywidualnych. Wszystkie ceny są cenami brutto.

Rodzaj wycieczki:

 1. Wrocław w trzy godziny
  • 220 zł - oprowadzanie w języku polskim
  • 320 zł - oprowadzenie w języku obcym
 2. Wrocław w pięć godzin
  • 290 zł - oprowadzanie w języku polskim
  • 390 zł - oprowadzenie w języku obcym
 3. Wycieczki tematyczne
  • cena zależna od rodzaju wycieczki

Grupom obcojęzycznym zapewniamy profesjonalne oprowadzanie w następujących językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, serbskim i chorwackim. Wycieczki tematyczne należy zamawiać z wyprzedzeniem. 

Szczegółowe informacje można uzyskać mailem lub pod numerami telefonów:

Telefon: +48 609981414 lub +48 601704445

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.  

 

Wrocław można zwiedzać na wiele sposobów.
Można chodzić studiując przewodnik kupiony naprędce w księgarni.
Można pytać o drogę lokalnych przechodniów, zżywając się w ten sposób z mieszkańcami miasta.
Można chodzić bez celu, wyglądając przygody.
Można też zwiedzić miasto w sposób świadomy, zaangażowany - taką właśnie formę oferują Państwu WroTA.

Wrocławska Turystyka Aktywna to grupa licencjonowanych przewodników, którzy zafascynowani swoim miastem, chcą zaprezentować je w nieszablonowy sposób, pokazać ciekawe rzeczy, których znaczenia często nie jesteśmy świadomi. Pragniemy wybrać dla Państwa z bogatej, ponad 1000-letniej historii miasta to, co najbardziej interesujące. Zawsze dopasowujemy tematykę zwiedzania do konkretnego zapotrzebowania grupy - od wycieczek szkolnych, poprzez grupy pielgrzymów, aż po pasjonatów historii.

Chcielibyśmy również przypomnieć mieszkańcom Wrocławia, w jak pięknym mieście mieszkają i zatrzymać ich na chwilę w codziennym biegu, by unieśli w górę głowy w zachwycie. Naszym celem jest pozostawienie Państwu na długo smaku naszego miasta i zachęcenie do ponownych odwiedzin pięknego Wrocławia.

 A oto krótki film, który opowiada o nas więcej niż tysiące słów.

 

O nas

WroTA - grupa licencjonowanych przewodników po Wrocławiu, których połączyła wspólna pasja - pasja, której na imię WROCŁAW.
Prócz tego każdy z nas na swoje małe "specjalizacje" i partykularne zainteresowania, którymi chętnie się dzielimy. Dlatego każdy z przewodników nawet ten sam odcinek trasy przedstawi pewnie nieco inaczej, ale zawsze rzetelnie i zgodnie z faktami, nigdy nie zapominając o tym, co najistotniejsze.
 
Mamy uprawnienia do oprowadzania także w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim i chorwackim.
 
Są wśród nas także piloci grup turystycznych, więc zawsze możemy zaproponowac wycieczkę poza miasto. Tym bardziej, że - dalsze i bliższe - okolice Wrocławia to prawdziwy skarbiec historyczno-przyrodniczo- architektoniczny.

Czekamy na Państwa!